Liquid BioCell™ Immune – váš pomocník v oblasti podpory imunity

Co je lepšího než kolagenový doplněk stravy, který zlepšuje viditelné známky stárnutí a získal četná ocenění? To je přece jasné – oceňovaný kolagenový doplněk stravy, který taky pomáhá posílit váš imunitní systém.**

Představujeme Modere Liquid BioCell Immune.

Liquid BioCell Immune je super nutraceutikum, které podporuje zdravé stárnutí a obranyschopnost** v jednom převratném přípravku. Zatímco multipatentovaná technologie Collagen/HA Matrix® redukuje viditelné projevy stárnutí, exkluzivní Modere TriPlex Immune** Complex™ přidává bezinky, zinek, selen a 10 potravin rostlinného původu, které posilují imunitní systém** a podporují zdraví kardiovaskulárního systému*.

Jak to funguje?

Přípravek obsahuje důležité složky, které podporují imunitní systém.

 • Zinek hraje klíčovou roli ve funkci imunitních buněk a v normální činnosti bílých krvinek, které pomáhají udržovat obranyschopnost a zdraví. Bylo prokázáno, že při nedostatku zinku v těle klesá i počet bílých krvinek.
 • Pro imunitu** je klíčový taky selen. Selen jako antioxidant podporuje odbourávání extrémně reaktivních volných radikálů tím, že je neutralizuje, a tím podporuje imunitní systém před oxidativním stresem***.
 • Thiamin, další důležitá živina pro mnoho buněčných procesů (včetně nervového systému), má speciální úlohu při zajišťování normální funkce srdce*.
 • Černý bez je hlavní složkou exkluzivního imunokomplexu** Modere TriPlex, ve kterém je zkombinovaný se zinkem a selenem, a tím podporuje přirozenou obranyschopnost těla**.

Všechny toto složky společně tvoří jedinečný tekutý systém, který zajišťuje optimální vstřebávání a bezkonkurenční výsledky.

***Selen přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

** Zinek a selen přispívají k normální funkci imunitního systému.

* Thiamin přispívá k normální činnosti srdce.

Proč Liquid BioCell Immune skvěle zapadá do vašich wellness aktivit? Pojďme se podívat na několik důvodů, proč se bez něj v této sezóně neobjedete:

– Podpora imunity: Jak už jsme říkali, Liquid BioCell Immune obsahuje zinek – základní živinu, která je nezbytná pro normální funkci imunitního systému, a k tomu navíc i 10 pečlivě vybraných superpotravin, které společně pracují na zlepšení schopnosti antioxidace***. Zvláště v této části roku, kdy se mění roční období, je zásadní zajistit, aby vaše strava obsahovala důležité základní živiny, abyste se cítili co nejlépe a vaše tělo optimálně fungovalo.

– Zlepšení stavu pokožky: Liquid BioCell Immune využívá sílu technologie Collagen/HA Matrix® na podporu zdravé pokožky zevnitř. Když podporujete svůj imunitní systém, budete si taky moct užívat přínosů ve formě hydratované pleti a udělat něco pro její mladistvý vzhled. Rozlučte se se suchou pletí. Vaše pleť teď zazáří!

Teď už je vám tedy jasné, proč si vaše tělo zaslouží Liquid BioCell Immune. Takže se pojďme podívat, jak dokonale zapadá do vašich každodenních wellness aktivit:

– Doplněk stravy na každý den: Abyste plně využili výhod tekutého přípravku Liquid BioCell Immune, začleňte ho do své každodenní péče. Začněte svůj den tím, že tuto supervýživu přidáte do svého každodenního wellness programu. Nechte, ať podpoří váš imunitní systém a omlazuje vaši pleť po celý den. Pokud ho chcete využít na maximum, užívejte dvakrát denně 1 polévkovou lžíci (15 ml).

– Zdraví do zásoby: Protože se mění roční období, je určitě dobrý nápad si připravit nějaký zdravotní arzenál, který vám zvýší imunitu. Liquid BioCell Immune je dokonalým přírůstkem do vašeho arzenálu výživových doplňků na zlepšení imunity**. Díky pečlivě vybraným superpotravinám a složkám podporujícím imunitu poskytuje cílenou podporu, když ji nejvíc potřebujete.

– Zlepšování zdraví: Liquid BioCell Immune dokonale završuje vaši celkovou cestu za zdravím. Tím, že podporuje váš imunitní systém a zdraví vaší pokožky, dokonale harmonicky zapadá do celostního přístupu ke kvalitě života. Přijměte za svůj životní styl, který klade důraz na zdraví a vitalitu.

Stále nejste přesvědčeni? Liquid BioCell Immune má řadu dalších výhod:

 • Podporuje imunitní systém**
 • Snižuje výskyt vrásek
 • Podporuje mladistvý vzhled pleti
 • Zlepšuje hydrataci, pevnost a pružnost pokožky
 • Přispívá k normální činnosti srdce*
 • Přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem***
 • Podporuje vitalitu a celkovou kondici

Liquid BioCell Immune je průlomový supervýživový doplněk, které díky účinné kombinaci látek podporujících imunitu** společně s vědecky podloženými přínosy technologie Collagen/HA Matrix® dvojnásobně podporuje vaše zdraví. Jistě budete souhlasit s tím, že jak se blíží jaro a začíná se měnit roční období, zaslouží si místo na výslunní. V toto přechodné roční období se můžete s jistotou spolehnout na Liquid BioCell Immune, který se o vás komplexně postará.