Kvíz: Jaká je vaše wellness osobnost?

Přemýšleli jste někdy o tom, proč je tak těžké dodržovat wellness rutinu? Existuje řada důvodů, proč lidé vypadávají z rutiny, a z velké části to závisí na vaší wellness osobnosti. Možná se výsledky prostě nedostavují. Možná jste zahlceni všemožnými novými doplňky stravy a změnami životního stylu a potřebujete věci zjednodušit. Nebo jste prostě příliš zaneprázdněni na to, abyste investovali čas do tvoření nových zdravých návyků.

Vaše wellness osobnost je to, co vás vede k dodržování rutiny přinášející optimální zdraví. Jste někdo, kdo každý doplněk před jeho začleněním do své rutiny pečlivě zkoumá? Nebo se rádi na věci díváte komplexně a kombinujete změny životního stylu a doplňky stravy. Vyhovuje vám struktura, nebo vám jde především o efektivitu?

Klíčem k trvalým a efektivním změnám vašeho zdraví je pochopení vašeho jedinečného přístupu k wellness. Jak zjistíte, jaká je vaše wellness osobnost? Jednoduše! Stačí vyplnit tento rychlý kvíz tvořený 5 otázkami:

Kvíz: Jaká je vaše wellness osobnost?

Jak se stavíte ke své wellness cestě?

 1. S kritickým přístupem k vědeckým důkazům.
 2. Zaujímám komplexní přístup, který zahrnuje změnu životního stylu.
 3. Dodržuji strukturovaný režim či rutinu.
 4. Hledám jednoduché způsoby, jak zlepšit své zdraví.

 

Co je pro vás při zvažování nového doplňku nejdůležitější?

 1. Vědecký výzkum a studie podporující jeho účinnost.
 2. Zda podporuje dlouhodobé cíle a není jen rychlým řešením.
 3. Zda doplňky stravy fungují společně jako systém a zda je dávkování srozumitelné.
 4. Zda je praktický a snadno se užívá na cestách.

 

Co považujete za největší výzvu při zařazování doplňků stravy do své rutiny?

 1. Na trhu je tolik doplňků stravy, že je těžké zjistit, co je vlastně účinné.
 2. Vím, že doplňky stravy nejsou všechno a že musím změnit i svůj životní styl.
 3. Může být náročné pamatovat si brát doplňky stravy, nejasné dávkování.
 4. Mám tolik práce, že si doplňky zapomínám brát, a pak si to vyčítám.

 

Kolik času denně se hodláte věnovat sama sobě?

 1. Tak dlouho, aby to bylo dle vědeckých výzkumů účinné.
 2. Celý den vnímám jako součást rutiny péče o sebe, je to spíš životní styl.
 3. Vyhovuje mi struktura a rutina, takže mám odhodlání udělat si čas.
 4. Dávám přednost efektivním řešením, která nevyžadují mnoho času ani úsilí.

 

Jakými aktivitami podporujete své zdraví, kromě doplňků stravy?

 1. Kardio pro mé srdce, silový trénink pro hustotu kostí a jógu pro pružnější šlachy.
 2. Od všeho trochu – meditace, výlety se psem, fotbal s přáteli.
 3. Počítám si kroky na fitness trackeru, miluji HIIT a nikdy nevynechám leg day.
 4. Počítá se běhání za batoletem a pochůzky za nákupy jako cvičení?

 

Pokud jste převážně odpovídali za A:

Jste Hledač vědy. Oceníte doplňky stravy podložené důkladným vědeckým výzkumem, které jsou založené na jasných důkazech. Nedáte na něco jen proto, že je to zrovna populární, dokážete rozlišovat mezi trendy a osvědčenými radami.

Přípravky Modere Liquid BioCell® a BioCell Collagen® CG podporované oceňovanou a patentovanou technologií Collagen/HA Matrix® jsou přesně pro Vás. Naše kolagenová matrice z jednoho zdroje dodává kolagen typu II, kyselinu hyaluronovou a chondroitin sulfát Bio-Optimized™ do mikromolekul, které se prokazatelně vstřebávají v krevním řečišti a v povrchových vrstvách pokožky. Chcete víc důkazů? Podívejte se na https://www.modere.eu/collagensciences na výsledky několika recenzovaných, dvojitě zaslepených studií, tady si zase naše produkty můžete koupit.

Pokud jste odpověděli převážně B:

Jste Komplexní koumák. Chápete, že doplňky stravy jsou jen jednou součástí mozaiky, a dáváte přednost komplexnímu přístupu, který vedle doplňků stravy zahrnuje i zavedení zdravých návyků. Nevěříte na krátkodobé cíle v oblasti zdraví a krásy. Všechno, co děláte, je součástí většího celku, jehož prioritou je zdraví a krása jako životní styl.

Modere nabízí široký výběr výživových produktů, od podpory příjmu vitamínů a minerálů až po vlákninu, přátelské bakterie, esenciální mastné kyseliny, antioxidanty, fytonutrienty a řadu dalších. Podivat se na naše produkty můžete zde.

Pokud jste odpovídali převážně C:

Jste milovník rutiny. Vyhovuje vám struktura a rutina a dáváte přednost doplňkům stravy, které jsou součástí strukturovaného režimu, který se snadno dodržuje.

A pokud je pro vás důležitá zdravá regulace hmotnosti, určitě si vyberete Modere Body Transformation System – systém založený na 3 krocích, pomůže vám se spalováním tuků, podpoří kontrolu hmotnosti, a tím podpoří celkovou transformaci těla.

Krok 1: Activate je měsíční třídenní očista určená k nastartování trávicího systému pomocí kořene zázvoru, který přispívá k normální funkci trávicího systému.

Krok 2: Ignite, veganský přípravek bez mléčných výrobků se směsí citrusových extraktů Sinetrol® a guarany, l-karnitinu a kofeinu rostlinného původu, vám pomůže spalovat tuky a regulovat hmotnost8.

Krok 3: Trim vám pomůže dosáhnout vašich transformačních cílů díky prověřené kombinaci CLA (konjugované kyseliny linolové) a patentované technologie Liquid BioCell™. Skvělý způsob navíc se super příchutí, jak bez cukru dodat do těla vysoce vstřebatelnou formu kolagenu a zvýšit obsah CLA.

Tyto tři produkty mohou společně optimalizovat a doplnit jakýkoli nutriční, cvičební nebo hmotnostní program.

Pokud jste odpovídali převážně D:

Jste Zaneprázdněný biohacker. Zakládáte si na efektivitě a dáváte přednost doplňkům stravy, které lze bez problémů začlenit do vašich stávajících zdravých návyků, jako jsou nápojové směsi nebo možnosti, které si můžete nosit s sebou.

Například sáčky Modere GO lze snadno přidávat do vody, kterou už pijete, a obohatit tak každý doušek o nootropika3 podporující mozek včetně bakopy (považované za jedno z nejlepších nootropik na světě!) a přírodního kofeinu ze zeleného čaje a 6 aminokyselin. Je také vynikajícím zdrojem vitamínů skupiny B, které prokazatelně přispívají ke zdraví mozku4 a pomáhají podporovat zvýšenou bdělost1, jasnou mysl3 a normální kognitivní funkce4.

Přínosy pro zdraví mozku jsou však jenom začátek. GO taky dodává většinu vitamínů a minerálních látek, které vaše tělo potřebuje pro každodenní výživu6 a posílení imunity7. Tento komplexní holistický přístup vám pomůže cítit se soustředěně4 a zdravě7, abyste zvládli všechno, co váš den přinese.

1 Kofein ze zeleného čaje pomáhá zlepšit koncentraci a zvýšit bdělost.

3 Bakopa podporuje duševní funkce, paměť a učení a podporuje uchování a zapamatování znalostí.

4 Vitamíny thiamin, niacin, B6 a B12 přispívají k normální psychické/kognitivní funkci a/nebo funkci nervového systému. Zinek přispívá k normální kognitivní funkci.

6 Mangan spolu s vitamíny B2, C, thiaminem, niacinem a kyselinou pantotenovou přispívají k normálnímu energetickému metabolismu.

7 Minerální látky selen a zinek spolu s vitamíny A, C, D a kyselinou listovou přispívají k normální funkci imunitního systému.

8 Semena guarany přispívají k normálnímu metabolismu tuků a regulaci hmotnosti.

Pochopení vaší wellness osobnosti vám pomůže se informovaněji rozhodnout, jak zařadit doplňky stravy do své rutiny. Výběrem doplňků stravy, které odpovídají vašemu jedinečnému přístupu ke zdraví, můžete maximalizovat jejich účinnost, jelikož je pravděpodobnější, že budete svůj režim dodržovat. Ať už jste Hledač vědy, Komplexní koumák, Milovník Rutiny nebo Zaneprázdněný biohacker, Modere vám nabízí širokou škálu řešení, která vám pomůžou vytvořit zdravý životní styl, jako dělaný na míru.