5denní Očista: Návod na restart metabolismu a pročištění organismu

Rychlá a účinná očista jednou za čas je skvělý způsob, jak restartovat metabolismus a získat spoustu energie, podpořit trávení a výživu a mít zářivý vzhled.

5-Day Cleanse můžete provést jako očistu pro rychlé povzbuzení nebo může posloužit i jako skvělý způsob, jak začít nebo se vrátit k Body Transformation.

Naše pětidenní očista 5-Day Cleanse zahrnuje výběr čistých, vědecky podložených produktů, pětidenní stravovací plán a několik tipů a triků, jak z této zkušenosti vytěžit maximum.

Od očisty 5-Day Cleanse můžete očekávat:

  • Zvýšení energie bez kofeinu
  • Vyvážené trávení
  • Zdravý zářivý vzhled
  • Případné snížení hmotnosti

Tento článek je výchozím bodem, pokud jde o naše kolekce 5-Day Cleanse a s nimi spojené produkty. Při nákupu kúry 5-Day Cleanse získáte podrobného průvodce, který vás plně podpoří na cestě za zdravím! Objevte naše kolekce 5-Day Cleanse zde!

Podívejte se na naše kolekce

Následující produkty jsou součástí každé kolekce.

Modere Aloe Vera: Váš společník pro trávení, udrží vaše zažívání v chodu po celou dobu očisty. Nejen, že vám díky směsi čistého gelu z aloe vera, rostlinných čajových výtažků, medu a hrušky dodá pocit rovnováhy a zajistí pravidelnost, ale také vám díky elektrolytům poskytne hydrataci a pomůže posílit vaši imunitu.

Modere Mineral Solutions: Během pětidenní očisty je třeba dbát na doplňování základních minerálních látek. Tato iontová suspenze obsahuje směs základních minerálů

a vitaminů skupiny B, jakož i aminokyselin a fytochemikálií, které vaše tělo snadno stráví, a posiluje tak váš organismus.

Modere Axis™ PhytoGreens: Tohle je ta zelená! Pomůže vám s přínosem zeleniny. Obsahuje jedny z nejúčinnějších druhů zeleniny na světě a přináší 9 vysoce biologicky dostupných a koncentrovaných bioaktivních složek, včetně mořské a listové zeleniny, které posilují vaši výživu a podporují váš jídelníček po celou dobu očisty.

Každá z těchto tří kolekcí pak obsahuje jiné doplňky výživy, které se zaměřují na různé potřeby.

Classic

Modere Protozymes:

Přátelské bakterie, které udržují vaše střeva v dobré náladě. Každá kapsle obsahuje přibližně 2,88 miliard živých buněk, které pomáhají vytlačit škodlivé bakterie z trávicího traktu a obnovit rovnováhu ve střevech.

Plus

Modere Axis™ TreBiotic:

Podpořte své přátelské bakterie touto zásobárnou energie, která v jedné dávce obsahuje 10 miliard buněk. Náš Microbiome Matrix™ obsahuje 3 pečlivě prozkoumané kmeny bakterií odolných vůči kyselinám, dále GOS, zdroj potravy, kterou přátelské bakterie potřebují k přežití, a také EpiCor®, fermentát z plnohodnotných potravin.

Extra

Modere Axis™ PhytoReds:

Přidejte v rámci své očisty k PhytoGreens také PhytoReds. Tento produkt obsahuje 13 vysoce biologicky dostupných a koncentrovaných bioaktivních superpotravin, včetně účinných druhů zeleniny a ovoce, které podporují vaše zdraví a zajišťují vyváženou stravu.

Další informace o jednotlivých produktech najdete na modere.eu

Doporučený jídelníček

Dostanete také jídelní plán s průvodcem, který pomůže s výběrem jídla a objasní porce, obsahuje taky nápady na jídla. Jídla v kombinaci s našimi doplňky stravy Modere mají za cíl nastartovat váš metabolismus. To vám pomůže inspirovat se a přizpůsobit si jídelníček podle vašich chutí.

Sledujte své výsledky

Dále zde najdete užitečný nástroj ke sledování, který vám umožní zaznamenávat změny, které můžete v průběhu pětidenní očisty zaznamenat. To zahrnuje i změny v oblasti pohody a tělesné změny, pro holistickou a vyváženou zkušenost.

A co dál?

Po skončení pětidenní očisty Modere 5-Day Cleanse se možná ptáte, co dál?

To vše závisí na vás a vašich osobních cílech.

Jaký je váš cíl?

  1. Mým cílem je pokračovat v transformaci mého těla pomocí programu regulace tělesné hmotnosti

Kdýž už je vaše tělo pročištěné a připravené, vydejte se na další část své cesty k regulaci tělesné hmotnosti s naším programem Body Transformation System Programme. Obsahuje výživový plán, recepty, fitness rutiny, nástroje pro sledování a naši exkluzivní kolekci vědecky navržených produktů, které podporují energetický výdej, podporují regulaci hmotnosti, metabolismus tuků a pomáhají játrům čistit tělo** pro jeho celkovou transformaci.

  1. Chci i nadále každý den optimalizovat své zdraví

Optimální výživa může pro každého znamenat něco jiného, proto nabízíme řadu různých výživových produktů, ze kterých si můžete vybrat a vytvořit si základní výživový balíček, který nejlépe vyhovuje vašemu životnímu stylu a cílům v oblasti zdraví. Zdraví máte ve vlastních rukou! Naše výživové produkty nakoupítezde!

  1. Jsem spokojen/a se svými výsledky a chci tuto očistu pravidelně opakovat

Pětidenní očista není jednorázová záležitost. Zvažte její pravidelné zařazení do vaší rutiny. Jednou měsíčně, jednou za čtvrt roku. To už záleží na vás a vašich cílech.