10 způsobů, jak na podzim rozzářit svou každodenní rutinu.

Je možné, že letní prázdniny končí a nový školní rok je za dveřmi? Ať už připravujete své děti na návrat do školy, nebo se sami vracíte ke studiu, podzim je ideálním obdobím pro obnovení každodenní rutiny, abyste vypadali a cítili se co nejlépe.

Letos v září vyzkoušejte těchto 10 tipů, jak se rozzářit, aby se vaše mysl i tělo vrátily do pohody a byly připraveny na podzim a zimu. Neplatí žádná pravidla, stačí si vybrat, co a jak chcete v následujících týdnech zařadit, abyste se psychicky i fyzicky připravili na druhou polovinu náročného roku.

 

Rozzařte svou mysl

Léto je hlavně o odpočinku a možnosti uvolnit se, a tak není divu, že návrat do zaběhnutého režimu může být v září obzvlášť náročný. Zde je několik způsobů, jak můžete prožít produktivní podzim.

Stanovte si cíle:

Než se rozhodnete vrátit se k dennímu režimu, věnujte nějaký čas promýšlení toho, čeho byste chtěli v příštích šesti měsících dosáhnout, a uspořádejte si svou denní rutinu tak, aby tyto cíle odrážela. Ať už jde o lepší rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem nebo o našetření peněz na zimní dovolenou, tyto cíle jsou klíčem k určení priorit, kterými se budete řídit.

 Vykročte do každého dne pravou nohou:

Nastavte si budík o 30 minut dříve než obvykle, abyste měli trochu času navíc! Využijte tuto příležitost k tomu, abyste svůj den obohatili o tzv. mindfulness, tedy naplnění a péče o sebe sama . Možná to bude jóga nebo cvičení, nebo prostě jen pár chvil na rozjímání, meditaci a dýchání. Je to také ideální čas na psaní deníku, do kterého si můžete zapsat svůj plán na následující den nebo týden.

Pro ranní dávku kofeinu doporučujeme přejít na Modere Logiq™. Díky exkluzivní patentované kávě TetraBlend™ s pečlivě vybranými kolumbijskými kávovými zrny s certifikací Rainforest Alliance Certified obsahuje také oceňovaný a patentovaný tekutý hydrolyzovaný kolagen Liquid BioCell™, meduňku, asijský ženšen a gotu kolu pro zcela jedinečný nápojový zážitek.

Překonejte odpolední útlum:

Zvládat náročné termíny v práci, udržovat pořádek doma, stíhat rodinné povinnosti a k tomu ještě společenský život je náročné. A někdy máte pocit, že je váš mozek rozhozený. Modere GO uplatňuje holistický přístup k optimalizaci hladiny energie, bdělosti, soustředění a kognitivních funkcí. Každý vědecky sestavený balíček s jednou porcí obsahuje čistou energii získanou ze zeleného čaje a 23 podpůrných složek (10 vitaminů, 3 minerálů a 10 dalších živin). Pomáhá vám zvládnout více práce a podat co nejlepší duševní výkon.

 

Rozzařte své tělo

Je důležité mít hlavu na správném místě, ale i tělo musí držet krok! Níže naleznete několik způsobů, jak udržet své tělo dobře vyživené, hydratované a připravené na celý den, a to tak, abyste získali svou vlastní krásnou zář zevnitř.

Podpořte svou každodenní výživu:

K dosažení celkové vitality je nezbytné dodávat tělu základní živiny, které potřebujete k optimálnímu fungování. Výběr široké škály celých, nezpracovaných potravin, které poskytují bohatou škálu vitamínů, minerálů, vlákniny a dalších důležitých složek, vám pomůže dosáhnout vašich zdravotních cílů. I když je dobré se kvalitně stravovat, realita je taková, že honba za všemi těmi nekonečnými povinnostmi může často vést ke špatným stravovacím návykům. Každodenní suplementace výživy vědecky podloženými přípravky může zajistit, že vaše tělo bude dostávat potřebné palivo.

Naše řada Modere Axis™, včetně Axis TreBiotic a Axis Phytos, synergicky spolupracuje s přátelskými bakteriemi ve střevech a dává vám kontrolu nad celkovým zdravím. Modere Axis™ TreBiotic obsahuje matrici 3 v 1 s přátelskými bakteriemi, kterým se daří v trávicím traktu, a Modere Axis™ PhytoReds a PhytoGreens obsahují 17 vysoce biologicky dostupných a bioaktivních druhů ovoce a zeleniny, které zlepšují výživu a podporují vyváženou stravu. Přidejte je do své každodenní rutiny a získejte zdravý vzhled.

Pohyb:

Je těžké se cítit plný energie, když většinu dne strávíte sezením u počítače nebo v přednáškové místnosti, proto do svého denního režimu zařaďte pohyb. Ať už je to procházka se psem, cvičení crossfit s přáteli nebo jóga v obýváku, pouhých 20 minut denně prospívá vaší duševní i fyzické pohodě. Cvičení není dobré jen pro vaše zdraví nebo udržení váhy, ale pomáhá také zlepšit vaši náladu, soustředění a hladinu energie.

Odpočinek:

Nic není tak osvěžující jako dobrý spánek, takže je stejně důležité dávat přednost zdravým návykům před spaním jako během dne. Spánek je zásadní nejen pro zdraví vašeho mozku, kognitivní funkce a náladu, ale když se dobře vyspíte, vaše tělo také prokrví vaši pleť, takže se probudíte svěží a se zářivou pletí!

 

Rozzařte svou kosmetickou rutinu

Přechod z léta na podzim a zimu často způsobuje, že pleť vypadá suchá a mdlá, ale s těmito tipy pro rozzáření snadno necháte zazářit svou vnitřní krásu a získáte sebevědomí do každého dne, kdy budete vypadat co nejlépe.

Je čas udělat inspekci svých produktů:

To, co si dáváte na kůži, je stejně důležité jako to, co si dáváte do těla. Oblíbené přípravky pro osobní hygienu často obsahují složky, které lze považovat za kontroverzní nejen pro lidské zdraví, ale i pro životní prostředí. Díky filozofii #LiveClean máte s Modere vždy k dispozici účinné alternativy kosmetických produktů, které používáte každý den. Věříme, že to, co z našich produktů vynecháváme, je stejně důležité jako to, co do nich přidáváme, a dáváme přednost inovativním, vědecky podloženým recepturám, které fungují.

Využijte kouzla samo-opalování: Bojíte se, že přijdete o svou letní záři? Máme pro vás přesně to, co potřebujete pro autentický vzhled a věrné barvy v každém ročním období. Samoopalovací pěna Modere CellProof Sunless Tanning Foam pomáhá udržet vaši letní záři a podporuje mladší vzhled pokožky díky čistému složení samoopalovacího přípravku s obsahem BioCell Collagen® CG v rychle schnoucí pěně beze stop. Mezi aplikacemi ji kombinujte s nejprodávanější zpevňující tělovou pěnou Modere Firming Foam, abyste získali viditelně pevnou a vypnutou pokožku. Toto duo vám pomůže získat sebevědomí, abyste vypadali stejně energicky, jako se cítíte!

Posilujte péči o své vlasy při každém mytí:

Zdravá a krásná hříva je jedním z nejlepších doplňků každého rozzářeného obličeje. Po létě stráveném v horku, chlóru a slané vodě však mohou být vaše vlasy suché, poškozené a zanedbané. Září je ideálním obdobím pro oživení vašich pramenů pomocí systému Modere CellProof MicroBond™ Hair System. Náš šampon a kondicionér s podporou technologií FiberHance™ a BioCell Collagen® CG pomáhají vytvářet až 3x silnější vlasové vazby, udržovat ty stávající, zvyšovat objem a lesk vlasů a podporovat hustší a plnější vzhled vlasů.‡ Již po jednom použití se prokázalo, že složení CellProof MicroBond zlepšuje hladkost a upravitelnost vlasů o 89 %, snižuje roztřepení konečků o 86 % a lámavost o 63 %. Takže poškozené vlasy? Považujte to za vyřešené.†

Rozjasněte svou pleť:

Ať už si chcete udržet mladistvý a bezchybný vzhled pleti od sezóny k sezóně, nebo zvrátit viditelné projevy stárnutí způsobené přirozeným zpomalením obnovy kožních buněk, retinol účinně odstraňuje nahromaděné odumřelé kožní buňky a podporuje obnovu vzhledu, čímž odhaluje nejjasnější, nejmladší a nejhladší verzi vaší pleti. Retinol však může mít i závažné vedlejší účinky. Modere CellProof Bakuchiol Booster posune vaši přirozenou krásu na vyšší úroveň díky silné dávce 1% bakuchiolu na rostlinné bázi, který je prokazatelně stejně účinný jako retinol, aniž by docházelo k vysušování či loupání. Každá koncentrovaná kapka podporuje optimální výměnu povrchových kožních buněk a působí proti hromadění odumřelých kožních buněk, které mohou zhoršovat vzhled vrásek, nerovnoměrný tón pleti a mdlý vzhled. Výsledek? Výrazně jasnější, čistší a hladší pleť s viditelně redukovanými jemnými linkami a vráskami.

 

Tak a to je 10 tipů, jak se připravit na podzim a optimalizovaný denní režim, který vás podpoří uvnitř i navenek. Je to dokonalá vzpruha, která vás po letní dovolené vrátí do správných kolejí a pomůže vám vypadat a cítit se co nejlépe po zbytek roku 2023.

 

 

 

 

Produkt FiberHance™ BM je ochrannou známkou společnosti Ashland. BioCell Collagen® CG je ochrannou známkou společnosti BioCell Technology, LLC.

Srovnání s neošetřenými vlasy pomocí testu únavy vláken.

†Na základě laboratorních testů na vzorcích evropských středně hnědých lidských vlasů. Výsledky porovnání hladkosti CellProof MicroBond Hair System s nekondicionujícím šamponem, 8 vlasových vzorků. Výsledky porovnání neošetřených vlasů před a po ošetření, 50 vzorků vlasů. Výsledky lámání vlasů ve srovnání s neošetřeným šamponem, 10 vzorků vlasů. Výsledky po jednom použití. Listopad 2022, New Jersey, USA.